Galeri

  • anamenu
İnziva Büyükada

İnziva Büyükada'dan muhteşem kareler...

Çiçekcanlar Kampı

Biz bu bayramda çiçekler açtık... Geleneksel ÇiçekCanlar kampımıza birçok şehirden gelen misafirimizle bayram şekeri tadında dolu dolu iki gün geçirdik.

NLP Etkili Amaç – Hedef Nasıl Belirlenir? Kampı

18-19 Mayıs 2019 tarihinde Ankara, Adana, Antalya ve İstanbul’un bir çok yerinden ve hatta cıvıl cıvıl çocuklarıyla gelen katılımcılarımızla Mert Güler Akademi “NLP – Etkili Amaç – Hedef Nasıl Belirlenir?” Kampımızı gerçekleştirdik.

Büyükada'da Bahar Kampı

4-5 Mayıs 2018'de İnziva Büyükada’da Ankara, Tekirdağ ve İstanbul’dan gelen katılımcılarımızla rengarenk bir kamp gerçekleştirdik. Farkındalık çalışmaları, doğa yürüyüşleri, Yoga-Nefes-Meditasyon dersleri ile arındık. Bahçemizde langırt, masa tenisi, voleybol, slacline, badminton oyunları oynadık.

Büyükada’da Yoga, Brunch ve Sohbet

Doğada YOGA, BRUNCH ve SOHBET 22 Ekim’de gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizden kareler…

Kadın Erkek Doğası ve İlişkiler Kampı

İnziva Büyükada’da 21 Ekim 2017’de “Kadın Erkek Doğası ve İlişkiler” kampımızı gerçekleştirdik. Kendi doğamızı ve doğallığımızı keşfettiğimiz; Osmaniye, İzmir ve Antalya’dan canların katılımıyla muhteşem anlar yaşadığımız bir kamp oldu.

İletişim Kampı

23 ve 24 Eylül’de tarihlerinde “İletişim” Kampımızı İnziva Büyükada şubemizde gerçekleştirdik. İletişimde Kelimelerin ve Uyumun Gücünü farklı yönleriyle keşfedip hayatımıza yeni bir farkındalık kattığımız bir kamp oldu.

Büyükada’da Yoga Dersi

MERT GÜLER’le BÜYÜKADA’da YOGA DERSLERİ… Cumartesi sabahı Yoga, Sohbet, Doğa ve Deniz severleri bekliyorum.

Çiçekcanlar Yaz Kampı

22-23 Temmuz’da gerçeklesen “Büyükada Çiçekcanlar Yaz Kampımız” her daim coşkuyla hatırlayacağımız rengarenk görsel bir şölenle geçti.

Etkili Hedef ve Amaç Belirleme NLP Kampı

8 ve 9 Temmuz tarihlerinde “Etkili Hedef ve Amaç Belirleme NLP” Kampımızı İnziva Büyükada şubemizde gerçekleştirdik. Hayallerimizi hedeflerimize dönüştürdüğümüz enerjisi yüksek bir kamp oldu.

Çiçekcanlar Bahar Kampı

Mert Güler Canları ile “İnziva Büyükada Çiçekcanlar Kampı”mızı 20-21 Mayıs tarihlerinde büyük bir çoşkuyla gerçekleştirdik. Kahvaltı, Doğa Yürüyüşü, Ormanda Yoga, Satsang – Meditatif Sohbet, 60’lı Yıllar Partisi ve muhabbetle dopdolu anlar yaşadık.

Kar Beyazlığında İnziva Büyükada

Beyazlara bürünmüş büyüleyici İstanbul Büyükada’dan ve merkezimizin bahçesinden selamlar… 2017 yılının ilk haftalarında birçok ilimizi bembeyaz bir renge bürüyen kar, yüreklere de bembeyaz sayfalar açar umarım.

Stres Yönetimi Eğitimi

28 Ekim 2016 günü İnziva Büyükada’da çok özel konuklarım vardı. Birlikte çok etkili Stres Yönetimi eğitimi gerçekleştirdik.

Marmara Üniversitesi Büyükada Etkinliği

14 Ekim 2016 Cuma günü İnziva Büyükada şubemizde bu kez Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerimi misafir ettik. Uzmanlık alanına uygun yoga merkez araştırmaları ve doğada uygulama gerçekleştirdik.

Klasik Yoga Workshop 1

23-24 Eylül'de İnziva Büyükada şubemizde Klasik Yoga Workshop 1 vardı. Serinin ilk eğitiminde; Büyükada'da doğa ile kucaklaşıp, yoganın ruhsal, sağlık ve bütünsellik içeren ezoterik kadim öğretilerini hep birlikte uyguladık.

Etkili Hedef Belirleme ve NLP Kampı

“Etkili Hedef Belirleme ve NLP” Kampımızı 26 ve 27 Ağustos tarihlerinde İnziva Büyükada şubemizde gerçekleştirdik. Hayatımızın yönünü olumlu anlamda değiştirmek için hedeflerimize ve nasıl ilerleyeceğimize dair konuştuk.

İçsel Büyüme Kampı

İnziva Büyükada şubemizde 19, 20 ve 21 Ağustos tarihlerinde 2 muhteşem eğitim ve kamp gerçekleştirdik. Bunlardan bir tanesi “İçsel Büyüme” eğitimimizdi. Öğrencilerim ve ben birlikte içsel büyüye bilmenin sırlarını keşfettik.

Stres Yönetimi Eğitimi 2

12-13 Ağustos tarihlerinde İnziva Büyükada’da bu yazın 2. Sertifikalı Stres Yönetimi Eğitimini gerçekleştirdik. Programımıza tatlı esintili bir yaz akşamı yemeğinde tanış olarak başladık ve çok özel sohbetler ettik. Ritm atölyesi çalışmasıyla kendi ritmimizle bütünün ahengini deneyimledik. Ertesi sabah yine Büyükada’nın ormanlarında Yoga yaparak doğa ile bütünleştik. İnziva Büyükada’nın bahçesinde stres ve stres yönetimi üzerinde konuştuk, deneyimlerimizi paylaştık. Nefes ve meditatif çalışmalarla bu özel programımızı tamamladık.

Stres Yönetimi Eğitimi 1

22-23 Temmuz’da İnziva Büyükada‬ şubemizde‪ 7 kişiye özel Stres Yönetimi eğitimimizi gerçekleştirdik. Cuma akşamı sahilde gün batımında akşam yemeğimizin ardından ritm atölyesi çalışmamızla Eğitim öncesi hazırlandık. Sabahın erken saatlerinde Büyükada’nın muhteşem havasında doğa yürüyüşü ve Yoga yaptık. İnziva Büyükada’nın bahçesinde stres ve başa çıkma yolları hakkında konuştuk. Nefes çalışmaları ile meditatif olma halini deneyimledik. Hamak ve salıncakta sallanıp, trambolinin keyfini çıkarttık.

Hayat Kimya Stres Yönetimi Eğitimi

15 Haziran’da Hayat Kimya Hijyen Pazarlama Bölümü ile Büyükada İnziva‬ şubemizde‪ Stres Yönetimi eğitimimiz vardı. Stresin çeşitleri, belirtileri ve başa çıkma yolları hakkında konuştuk. Nefes çalışmaları ve Yoga ile meditatif olma halini deneyimledik. Doğa ile bütünleşip, salıncakta sallanıp, trambolinin keyfini çıkarttık.

Hayat Kimya Stres Yönetimi Eğitimi

Hayat Kimya Kağıt Pazarlama Bölümü ile 08 Haziran'da Büyükada İnziva şubemizde Stres Yönetimi eğitimi gerçekleştirdik. Adanın büyüleyici atmosferinde stresi ve onu meditatif yöntemlerle nasıl yönetebileceğimiz üzerine konuşup keyifli uygulamalar yaptık.

Kadın ve Erkek Doğası Kampı

20-21 Mayıs 2016 tarihlerinde İnziva Büyükada’da kampımız vardı. Konusu ise “Kadın ve Erkek Doğası”ydı. Bu eğitimimizde kadının doğası, erkeğin doğası ve bu iki ayrı cinsin birbirini anlamaya başladığında nasıl daha olumlu ilişkiler yaşayabileceğine dair konuştuk.

Dengenin Gücü Kampı

13-14 Şubat 2016 tarihlerinde İnziva Büyükada’da yılın 2. Kampını “Dengenin Gücü” eğitimi ile gerçekleştirdik. Özel uygulamalarımız ile içte ve dışta bütünsel dengeyi sağlayabilmenin, korkudan sevgiye geçebilmenin yollarını keşfettik. Yine farkındalığı, keyfi ve coşkusu bol bir kamp oldu.

2016'ya Taze Başlangıçlarla Merhaba

2016'ya İnziva Büyükada'da taze başlangıçlar yaparak merhaba dedik. İçsel çalışmalarımızla olumsuz eskimişlere veda edip yeniliklere yer açtık. Hedeflerimize ulaşma yolunda bizi aşkla yürütecek kararlar aldık. Farkındalığı yüksek gülümsemesi bol bir kamp oldu :)

Etkili Hedef Belirleme ve NLP Kampı

Yoğun istek üzerine yazın son kampını 15-16 Ağustos’da gerçekleştirdik. Kampımızda hayallerimizi hedeflerimize dönüştürmeyi ve etkili bir şekilde hedeflerimize ilerlemeyi öğrendik. Tüm kamp katılımcılarımıza teşekkürler, hayallerinize doğru uçmanız dileğiyle…

Doğru İletişim ve NLP Kampı

25-26 Temmuz’da gerçekleşen İletişim ve NLP kampında çok özel bir motivasyonla, iletişim gücümüzü kat kat arttırdık. Doğanın ve meditasyonun enerjisiyle içinizdeki dönüşümü hissettik.

Yoga ve İnziva Kampı – Kendini Keşfet

4-5 Temmuz’da düzenlediğimiz, Doğada sabah yogası, Gündüz ve gece meditasyonları, Farkındalık Atölyeleri ve sohbetleri, Bedenimiz ve ruhumuz için sade beslenme, İnziva deneyimi ile zihinsel ve içsel sessizlik uygulamalarıyla gerçekleşen 3 günlük “Kendini Keşfet” kampımız muhteşemdi.

İstek Belde Okulları Büyükada Etkinliği

İstek Belde Okulları’nın öğretmen ve memur son grubunu 24 Haziran günü Büyükada İnziva Şubemizde ağırladık. Bol gülümsemeli yeni bir öğretim yılı diliyoruz.

İstek Belde Okulları Büyükada Etkinliği

23 Haziran günü Büyükada İnziva Şubemizde İstek Belde Okulları’nın Yabancı Dil Bölümü öğretmenlerini konuk ettik. Yağmur enerjisi sayesinde sabah yogamız, ormanda yürüyüşümüz ve farkındalık atölyemiz çok özel ve keyifli geçti.

İstek Belde Okulları Büyükada Etkinliği

19 Haziran Cuma günü Büyükada İnziva’da İstek Belde Okulları Anaokulu ve İlköğretim sınıf öğretmenlerini ağırladık. Sabah yogamızda grubumuzun enerjisi çok yüksekti ve ardından farkındalık atölyesiyle devam etti. Gün boyu yağmur eşliğinde devam eden paylaşımlarımız çok özeldi.

İstek Belde Okulları Büyükada Etkinliği

İstek Belde Okulları’nın Uygulamalı Dersler Bölümü öğretmenleri ve idari personeli İnziva’nın konuklarıydı. Grubun yüksek enerjisi sayesinde sabah yogamız, ormanda yürüyüşümüz ve farkındalık atölyemiz çok özel ve keyifli geçti.

İstek Belde Okulları Büyükada Etkinliği

16 Haziran’da İnziva Büyükada şubemizde İstek Belde Okulları’nın Fen Bilimleri bölümü öğretmenlerini ağırladık. Sabah yogamızın ardından bahçede kahvaltı ile devam eden ada günümüz ormanda yürüyüş ve farkındalık atölyesi ile devam etti. Öğretmenlerimizle harika bir günü paylaştık.

İstek Belde Okulları Büyükada Etkinliği

İstek Belde Okulları, Türkçe ve Sosyal Bilimler Bölümü öğretmenleri ile birlikteydik. 2014-2015 eğitim yılı 2.dönem kişisel gelişim eğitimlerine İnziva Büyükada’da 15 Haziran’da başladık.

İnziva Büyükada’nın 1.Yaşgününü Kutladık - Yoga ve Arınma Kampı

Sevgiyle ve emekle kurduk İnziva Büyükada’yı. Cebimizde bir sürü hayaller… Hayallerimizin gerçekleşmesini hep beraber sağladık. 12-14 Haziran tarihlerinde 3 gün süren kampımızda, güne sabah yogalarıyla merhaba dedik, gün batımını farkındalık atölyeleri ve meditasyonlarla kutladık. Pilates, yoga walk, yürüyüş ve deniz molalarıyla yaza daha sağlıklı ve fit girmek için hazırlandık. Özel beslenme programımızla hem içsel hem bedensel arındık.

Bedenin Kozmik Zekası Atölyesi

19 Nisan 2015 Pazar günü "Bedenin Kozmik Zekası" konulu atölye çalışmamız İnziva Büyükada şubemizin muhteşem doğasında gerçekleşti. Tüm gün boyunca Yoga, meditasyon, kahvaltı, atölye çalışmalarımızın yanı sıra dart, bisiklet, hamak, yürüyüş gibi dinlenmeye de yönelik aktivitelerle geçirdik.

2015 Yeni Yıl Kutlaması

Bir hayalimizi daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İnziva Büyükada şubemizin ilk muhteşem yılbaşı kutlamasını bizimle paylaşan tüm dostlara güzel enerjileri için teşekkür ediyoruz, bir sonraki etkinliğimizde yeniden buluşma dileği ile… İçsel farkındalığı bol bir yıl olsun hepimize…

İçsel Büyüme Atölyesi 5

13 Aralık Cumartesi 2014 günü İnziva Büyükada şubemizde düzenlediğimiz beşinci “İçsel Büyüme” konulu atölye çalışmamız tamamlandı.

Marmara Üniversitesi Büyükada Etkinliği

İnziva Büyükada şubemizin konukları bu kez Marmara Üniversitesi’ndendi. Çalışma Ekonomisi ve Kalkınma İktisadı, kolektif üretmek için inzivaya çekildi.

İstek Belde Okulları Büyükada Etkinliği

İnziva Büyükada şubemizde 9 Kasım tarihinde İstek Belde Okulları’nın İngilizce Bölümü Öğretmenleri ile Farkındalıkla dolu bir eğitim günü daha geçirdik. Günümüz keyifli bir egzersiz seansı ve kahvaltı ile başladı, Farkındalık atölyesi ile devam etti.

İstek Belde Okulları Büyükada Etkinliği

İnziva Büyükada şubemizde 1-2 Kasım tarihlerinde İstek Belde Okulları’nın öğretmenlerini ağırladık. Günümüz keyifli bir egzersiz seansı ve kahvaltı ile başladı, Farkındalık atölyesi ile devam etti.

İstek Belde Okulları Büyükada Etkinliği

25-26 Ekim tarihlerinde İstek Belde Okulları’nın 4. ve 5. grup öğretmenlerini ağırladık. Günümüz keyifli bir egzersiz seansı ve kahvaltı ile başladı, Farkındalık atölyesi ile devam etti.

İstek Belde Okulları Büyükada Etkinliği

İstek Belde Okulları’nın 3. grup öğretmenlerini ağırladık. Günümüz keyifli bir egzersiz seansı ve kahvaltı ile başladı. Farkındalık atölyesi ile devam etti.

İstek Belde Okulları Büyükada Etkinliği

20-21 Eylül 2014 tarihlerinde İstek Belde Okulları’nın değerli öğretmen ve yöneticileri ile yıl boyu yapacağımız kişisel gelişim çalışmalarımıza başladık. İlk gün İstekBelde Okulları’nın yöneticilerini ikinci günde Sözel bölüm öğretmenlerini ağırladık. Her iki grupla da çok verimli ve keyifli vakit geçirdik.

İçsel Büyüme Atölyesi 4

Yaz aylarının ardından 14 Eylül Pazar 2014 günü dördüncü “İçsel Büyüme” konulu atölye çalışmamızı gerçekleştirdik.

Jupiter’le Yücelmek Workshop

Vedik Astrolog Himalaya Ma, Büyükada şubemizde “Jupiter’le Yücelmek” Workshop’u verdi. 10 Temmuz 2014 günü Jupiter’in yükselişinin gerçekleştiği saatlerde meditatif çalışmalar ve uygulamalar yaptık.

İçsel Büyüme Atölyesi 3

7 Haziran Cumartesi 2014 günü düzenlediğimiz üçüncü “İçsel Büyüme” konulu atölye çalışmamız unutulmaz bir gün olarak hepimizin hafızalarında yerini aldı.

İçsel Büyüme Atölyesi 2

31 Mayıs Cumartesi 2014 günü düzenlediğimiz ikinci “İçsel Büyüme” konulu atölye çalışmamız tamamlandı. Katılımcılarımız bir yandan çok farklı ve keyifli bir inziva gününü paylaşırken bir yandan da Büyükada’nın eşsiz güzelliklerini yaşadı.

İçsel Büyüme Atölyesi 1

İnziva Büyükada 17 Mayıs Cumartesi 2014 günü düzenlediğimiz “İçsel Büyüme” konulu atölye çalışmamız ile ilk konuklarını ağırladı. Keyifli bir vapur yolculuğunun ardından sabah merkezimize ulaşan grubumuz güne terasta yoga seansıyla başladı. Muhteşem bir kahvaltının ardından, farkındalık atölyesi ve meditatif çalışmalarla devam eden unutulmaz bir gün yaşadık.