İNZİVA

kadin_erkek (12)

10 yıldır yoga ve pilates programları, koçluk deneyimleri ve farkındalık atölyeleri ile fark yaratan Mert Güler Yoga Pilates ve Farkındalık Merkezleri, Bakırköy ve Bostancı’dan sonra Mayıs 2014’te faaliyete geçen Büyükada şubesi ile Adalar’da hizmetinizde. Müstakil, bahçeli, doğa ile iç içe konumlanan merkezimizin huzurlu, sessiz, doğal ortamı, sizi içselliğinizi hatırlayacağınız, kendinizi dinleyebileceğiniz farklı çalışmalara davet ediyor.

Neden İnziva?

Modern hayatın karmaşası hepimizi, hızlı yaşamaya ve düşünmeye itiyor. Kimi zaman yaşadıklarımızı sorgulamaya ve içselleştirmeye bile fırsat bulamıyoruz. Bize göre; hepimizin zaman zaman, tüm bu karmaşanın içinde durup, geri çekilmesi, ne yaptığına bakması, içselliğini hatırlaması, yaşadığının farkına varması gerekiyor.

İnziva Büyükada; Yoga ve gruplara özel farkındalık etkinlikleri, günübirlik ya da konaklamalı eğitim programlarıyla, Büyükada’nın doğal güzelliği eşliğinde huzur dolu özel bir ortamda sizi kendinizle buluşturuyor.

Mert Güler Merkezlerine dair şöyle söylüyor…

“Zihin konuşmalarının insanı yanıltabildiğini, ancak yürek konuşmalarının doğruya yönelttiğini ve insanı asla yanıltmadığını fark ettim. Hayatımın merkezinde artık yürek var. Sadece mantığını kullanan değil, arayışta olan zihin ve yürek insanlarıyla bir araya gelmek istiyorum. Merkezlerimi de bu yüzden açtım. Yüreğiyle düşünen, yüreğiyle yaşayan insanların var olduğunu biliyorum ve merkezlerimde bu insanlarla buluşmaya devam edeceğimize inanıyorum.”

Mert Güler